Diablo 4’ün üçüncü sezon çıkış tarihi açıklandı, ancak içeriği hala merak konusu

Oyuncular, bu yeni sezonun hangi yenilikleri ve sürpriz özellikleri barındıracağını merakla beklerken, yapımcılardan henüz detaylı bir açıklama gelmedi. Yeni sezonda oyuncuları nelerin beklediği şimdilik gizemini koruyor.

Bu ay içerisinde Diablo 4‘ün yeni sezonunun başlaması bekleniyor. Blizzard, şimdiye kadar bu yeni sezonda neler olacağına dair pek az detay paylaştı. Oyuncular, “Kan Mevsimi” olarak adlandırılan mevcut sezonun sona ermesini ve 23 Ocak’ta başlayacak olan yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorlar.

Blizzard, bu tarihi resmi olarak duyurmasa da, Diablo 4 oyununda yer alan bir mesaj bu tarihi doğruluyor. Oyuncular, oyunu açtıklarında karakter seçim ekranında “3. Sezon. Bir sonraki sezon 23 Ocak 2024’te başlıyor” yazılı bir bildirimle karşılaşıyorlar. Ancak, Diablo 4‘ün üçüncü sezonunun tam olarak nasıl bir içerik sunacağı hala büyük bir merak konusu. “Kan Mevsimi”nde vampirlerin ortaya çıkışı gibi ilgi çekici yenilikler sunan Blizzard’ın, üçüncü sezon için de benzer derecede sürükleyici içerikler hazırladığına şüphe yok.

Bildiğimiz birkaç detay arasında, “The Gauntlet” adlı yeni bir Dünya Tier 4 zindanı ve Helltides’ın işleyişinde yapılacak değişiklikler bulunuyor. Blizzard, Diablo 4’ün üçüncü sezonu hakkında daha fazla bilgi paylaştığında, bu detayları sizlerle de paylaşacağız.

Diablo 4 haberlerine dair başka bir gelişmede, stüdyo geçtiğimiz yıl oyunun ilk genişleme paketi “Vessel of Hatred”ı duyurdu. Bu genişleme, yılın sonlarına doğru piyasaya sürülecek ve temel oyunun antagonist karakteri Prime Evil Mephisto’nun hikayesini devam ettirecek. Yeni oyun modları ve yenilmesi gereken yeni düşmanların yanı sıra, Diablo 4’e Diablo 2’den tanıdığımız Torajan’ın yeşil cennetini de getirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx