Ünlü Oyuncu Kesenin Ağzını Açtı! Müstakbel Eşe 2 Milyon Liralık Yüz Görümlüğü Sosyeteyi Birbirine Kattı

Oğuzhan Koç sevgilisi için özel olarak tasarlattığı ikramı şimdiden sosyeteyi birbirine kattı. Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir için yaptırdığı armağan merakla bekleniyor.

Yakışıklı oyuncu Oğuzhan Koç 26 Ağustos’ta nikâh masasına oturacak. Oğuzhan Koç gönlünü ünlü müzikçi Demet Özdemir’e kaptırdı. Bir müddet evvel nişanlan Oğuzhan Koç’un düğün hazırlığı son hız devam ediyor.

GELİN HANIM DEMET ÖZDEMİR DÜĞÜNDE ÜÇ GELİNLİK GİYECEK

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çiftinin düğün hazırlığı tam hız devam ediyor. Demet Özdemir’in 15 günden daha az kalan düğününde üç tane farklı konsepte gelinlik giyeceği tabir ediliyor. Gelin hanım Demet Özdemir’in düğünde giyeceği üç gelinliğin her birinin özel tasarım olduğu açıklandı. Demet Özdemir’in her biri servet kıymetinde olan gelinlikleri konuşulurken artık de magazin dünyası Oğuzhan Koç’un gelin hanıma takacağı yüz görümlüğüne odaklandı.

DEMET ÖZDEMİR’E 2 MİLYON LİRALIK YÜZ GÖRÜMLÜĞÜ

Dillere destan bir düğün hazırlığı yapan Oğuzhan Koç’un düğünü şimdiden çok konuşuluyor. Demet Özdemir düğünde üç gelinlik giymek için provadan provaya koşarken Oğuzhan Koç da gelin hanıma yüz görümlüğü takmak için hummalı bir çalışma içinde. Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir’e iki milyon kıymetinde mücevher tasarlattığı argüman edildi.OĞUZHAN KOÇ DÜĞÜN HAZIRLIKLARI İLE TEĞE BİR İLGİLENİYOR

Arnavutköy’de bulunan bir ocak başından çıkarken görüntülenen Oğuzhan Koç, müzikçi Demet Özdemir ile yapacakları düğün yerini ziyaret ettiğini açıkladı. Oğuzhan Koç, düğünün yapılacağı yerde masa tertibi ile ilgili çalışmaları denetim ettiğini belirterek basın mensuplarına ‘İnşallah az kaldı. Yakında evleniyoruz’ dedi.DEMET ÖZDEMİR’DEN DAMAT OĞUZHAN KOÇ’A 1 MİLYON LİRALIK SAAT

Demet Özdemir, nikah masasına oturacağı oyuncu Oğuzhan Koç’a Hollywood yıldızlarının taktığı ünlü saat markasından almıştı. Oğuzhan Koç’da sevgilisinin ikramının altında kalmayarak iki milyon lira pahasında bir takı tasarlatıyor. Özel olarak tasarlanan takı şimdiden çok merak ediliyor.

Damat Oğuzhan Koç’un müzikçi sevgilisi Demet Özdemir’e düğünde takmak için hazırlattığı yüzgörümlüğü takı sosyete ve magazin dünyasını artık den birbirine kattı. Damat Oğuzhan Koç’un düğün dönemini yüksel elden açtığı yorumları yapılırken damat adayları şimdiden kara kara düşünüyor.


İsminiz Kişiliğinizi Ele Veriyor! İşte İsminize Nazaran Kişiliğinizi Gösteren Kişilik Testi


Düzleştiricileri Çöpe Atabilirsiniz! Saçları Dümdüz Yapan Teknikle Işıl Işıl Düz Saçlara Kavuşacaksınız…


Daha Berbatı Olmadan Çabucak Tedbir Alın! Göz Etrafınızda Kabarcıklar varsa Dikkat…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.