MasterChef’te meydan kavgası! Yarışmacılar birbirine girdi… Barış’ın Fatma Ziya’ya o denli şeyler söyledi ki şefler şaşkınlıkla izledi

Masterchef Türkiye’de eleme adayları belirlendi. Heyetler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu değerlendirmeleri yaparken Fatma Işık, Barış tarafından sarf edilen kelamlar karşısında göz yaşklarını tutamadı.

Ayaz ve Kıvanç ortasında da bir atışma yaşandı. Kıvanç Ayaz’a rest çekerek “Artık seninle gönül bağım kalmadı” cümlesini kullandı. Duruma herkes epeyce şaşırdı.

BARIŞ’TAN ŞOK EDEN SÖZLER

Barış yarış arkadaşı Fatma Ziya’ya hiç akla gelmeyecek kelamlar söyledi. Oylama esnasında öne çıkarak konuşan Barış, “Sana söyleyecek hiçbir kelamım yok. Bu saatten sonra katiyen benimle muhatap olma tamam mı? Git ne yapıyorsan yap. Burada senin yaptığı sert hareket inan ki kimseyi ilgilendirmiyor.” diye başlarken, onun kelamlarını “Sakin ol, lütfen! Bak sakin ol, tamam mı?” diyerek Fatma Parıltı böldü. Fakat bu yarışmacının daha çok sonlanmasına sebep oldu ve ortalık karıştı.

“ŞOVU GİT DIŞARIDA YAP”

Olaylara daha da sonlanan Barış, “Benim artık senin karşına geçince elim ayağım titremeye başladı. İnsanların psikolojisini bozuyorsun.Burası gösteri dünyası değil. Gösterisi git dışarıda yap.” diyerek içindeki bütün hırsı dışına vurdu. Buna karşılık ise Fatma Işık karşılık verdiğinde ortalık daha da karıştı.

FATMA PARILTI KARŞILIK VERDİ

Barışın kelamları üzerine Fatma Parıltı “Sen var ya, dehşet neymiş göreceksin” diyerek karşılık verdi. Barış’ın karşılık vermeye devam etmesi üzerine yarışmacı göz yaşlarını tutamadı. Bunun üzerine ise Mehmet Şef Fatma Ziya’ya “Sen kendini âlâ hissetmiyorsan çıkabilirsin.” diyerek onu dışarı aldı.

Bu hafta eleme potasına giren isimler ise; Vural, Atike, Fatma Işık, Barış, Kıvanç ve Melih olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.