Küçükçekmece’de, içinde çocuk ve bayan olan araca silahlı atak

Olay, saat 14.30 sıralarında Küçükçekmece Yeşilova Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, Orhan M., E-5 istikametinde 34 TR 4842 plakalı aracıyla seyir halindeyken argümana nazaran şimdi ismi alınamayan husumetlisi tarafından silahlı akına uğradı.

Açılan ateşle aracın art sol camına 6 el kurşun isabet ederken, saldırgan olay yerinden koşarak uzaklaştı. O sırada arabada bulunan Orhan M., eşi Ulper Işık M., ile çocuğu A.M., saldırıyı yara almadan atlattı.

Şoka uğran arabadakileri etraftaki yurttaşlar sakinleştirdi. İhbar üzerine olay yerine polis sevk edildi. Etrafta güvenlik tedbiri alan polis, olay yerinde kanıt ve kamera çalışması yaptı. Yapılan çalışmanın akabinde araç çekildi.

GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Olay hakkında konuşan görgü şahidi Volkan Görmüş, “Araç buradan geliyordu, başka şahıs da oradan takipteydi. Buraya geldiğinde 7 el ateş sıktı. İçinde çoluk çocuk da vardı. Ondan sonra vatandaş aşağıya hakikat kaçmaya başladı. araç da orada durdu, kovaladılar lakin yakalayamadılar. Sonra da polisler geldi, yaralı yoktu” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.