Johnny Depp’in Karayip Korsanları’na geri döneceği sav edildi: 300 milyon dolarlık muahede

Johnny Depp’in “Karayip Korsanları” serisine geri dönebileceği sav edildi. Aktarılan bilgilere nazaran, Disney, oyuncunun yine Kaptan Jack Sparrow rolüne bürünmesi için 301 milyon dolar üzere bir fiyatı gözden çıkardı.

Kayıp Rıhtım’ın New York Post’tan aktardığı habere nazaran, Disney’e yakın bir kaynak, Avustralyalı yayın kuruluşu Poptopic’e verdiği söyleşide, Johnny Depp’in, Karayip Korsanları serisine geri dönmesi için Disney’in 300 milyon dolardan fazla para ödediğini belirtti. Kaynağın argümanlarına nazaran, muahedenin çoktan gerçekleştiği ve Johnny Depp’in Jack Sparrow olarak geri döneceği belirtildi.

DISNEY, DEPP’LE MÜNASEBETLERİNİ DÜZELTMEK İSTİYOR

Poptopic’e konuşan kaynak ayrıyeten, Disney’in Johnny Depp ile bağlantılarını düzeltmekle epeyce ilgilendiğini söyledi. Kaynak, Disney’in Amber Heard’a karşı açılan karalama davasından evvel Depp’e ulaştıklarını ve öteki bir Karayip Korsanları sineması için geri dönmek isteyip istemediğini sorduklarını argüman etti.

Kaynak son olarak, “Size söyleyebileceğim şey, stüdyonun Jack Sparrow hakkındaki yeni sinema için şimdiden bir taslak hazırladığı, bu yüzden Johnny’nin onları affedeceği ve ikonik karakteriyle geri döneceği konusunda çok umutlular” sözlerini kullandı.

DÖNÜŞ MUAHEDESİNİN 301 MİLYON DOLAR OLDUĞU TEZ EDİLDİ

301 milyon dolar kıymetinde olduğu tez edilen geri dönüş mutabakatının, Depp’in Karayip Korsanları 6’da Jack Sparrow rolünü üstlenmesini ve karakterin birinci sinema öncesindeki hayatını husus alan bir Disney+ dizisinde yer almasını içeriyor.

NE OLMUŞTU?

2018 yılında Amber Heard’ün Washington Post’ta kaleme aldığı bir yazı ile Johnny Depp’e karşı başlatılan karalama kampanyası, oyuncunun dahil olduğu birçok üretimden kovulmasına neden oldu. Fakat yakın vakitte Depp’in Heard’e karşı açtığı karalama davasını kazanmasının akabinde Depp, yine “aranan oyuncular” ortasına döndü.

59 yaşındaki oyuncu, serinin şimdiye kadar vizyona giren tüm sinemalarında yer aldı. Lakin Depp, kısa mühlet evvel sonuçlanan karalama davası sırasında role bir daha dönmeyeceğini belirtti. Birçok izleyici de oyuncunun Karayip Korsanları serisine dönmesi için imza kampanyası başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.