İşadamı Nurettin Çelik, eski sevgilisi Korosteleva’ya velayet davası açtı…

Ayakkabı markası Nursace’nin sahibi Nurettin Çelik, kendisinden 25 yaş küçük Belaruslu eski sevgilisi Valerya Korosteleva’ya velayet davası açtı. 2017’de tanışan çiftin 2019’da bir kızı oldu.

Çocuğu nüfusuna alan Çelik’le sevgilisi geçen yıl ayrıldı. İş adamı, Aile MAhkemesi’ne başvurup kızını her ayın belirli günlerinde ve bayramlarda görme hakkı elde etti. Ancak ÇElik eski sevgilisinin velayet hakkını kötüye kullanıp kızını kendisine göstermediğin öne sürerek davacı oldu.

Akşam gazetesinden Neslihan Keskin’in haberine göre Korosteleva’nın annelik görevini yerine getirmediğini ileri süren ünlü iş adamı çocuğununu velayetinin kendisine verilmesini istedi. Dilekçesinde kadının kızını bakıcıya bırakarak günlerce eve gelmediğini iddia etti. Korosteleva ise suçlamalarla ilgili “Çirkin, asılsız ve kötü niyetlidir” ifadelerini kullandı. Kadın da Çelik’in çocuğunu görüş günlerinde alıp iş yoğunluğu nedeniyle bakıcıya bıraktığını öne sürdü.

Çelik, eski sevgilisinin düzensiz hayat yaşayıp sık sık ülke değiştirdiğini, kızını da bu hayata adapte etmeye çalıştığını belirtti. 4 yaşındaki kızının eğitiminin de aksadığını öne süren Çelik, “Bir yılda 98 gün okula göndermeyerek devamsızlık yapmasına neden olmuştur” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx