DEVA Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığı iftar düzenledi

DEVA Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığı, Bursa Engelliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin katılımıyla Sultan Davet Salonu’nda gerçekleştirilen iftar programında buluştu.

BURSA İGFA- DEVA Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programa Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Sedat Kızılcıklı, İl Teşkilat İşleri Başkanı Sadık Kutlucan, İl Başkanlığı heyeti ve Yıldırım İlçe Başkanı Şener Temur’da katıldı.

“DEVA VE UMUT OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Program öncesi davetliler ve ailelerin bulunduğu masaları gezerek, misafirlerle tek tek ilgilenen Yıldırım İlçe Başkanı Şener Temur iftar yemeğinde bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek; “Değerli konuklarımız, mübarek Ramazan ayında, davetimizi kırmayıp iftar programımıza katıldığınız için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar Yıldırım İlçe Başkanlığı olarak engelli vatandaşlarımızın her gün yaşadığı sorunlara çözüm olmak için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bundan sonra da teşkilatımız ile birlikte engelli vatandaşlarımızın önlerindeki engelleri kaldırmak için çalışmaya, özel gereksinimli çocuklarımızın hayatlarına deva ve umut olmaya devam edeceğiz. Masamızı paylaştığınız için sizlere tekrar teşekkür ediyor, Kadir Gece’nizi kutluyorum.” diye konuştu.

“İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNE HAZIRLANAN BİR PARTİYİZ”

Bu tür programların önemine dikkat çeken Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Sedat Kızılcıklı; “Ramazan paylaşmak, yardımlaşmak, birlik ve beraberliktir. Bu akşam ekmeklerimizi birlikte paylaşıyoruz. Bugün açıkçası heyecanlıyız. Birinci heyecanımız sizlerle birlikte olmaktan kaynaklanıyor. İkinci heyecanımız Kadir Gecesi’ni idrak ediyor olmamız ve arkasında da üçüncü olarak bize adeta bayram müjdesi veren Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın açıklamasıdır. Genel Başkanımız bugün DEVA Partisi olarak seçimlere tek başımıza gireceğimizi açıkladı. Devletimize, milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Biz iddialı bir partiyiz, iktidar yürüyüşüne hazırlanan bir partiyiz, kadrolarımız hazır, planlarımız hazır. Kimse enseyi karartmasın.

Güzel günleri DEVA Partisi iktidarında göreceğiz. İnşallah biz Sudan ile Zimbabve ile yarışan değil, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerle yarışan ve hatta onları da geçen bir ülke olacağız. Biz, bir ve beraber olursak altından kalkamayacağımız iş yok. Sayın Genel Başkanımızın ülke yönetiminde yer aldığı zamanki başarıları ortadadır. Bugünkü doğrulara sahip çıkarken, yanlışları da düzelteceğiz. Milletimizin ve devletimizin yanında olacağız. Bugün bizlerle birlikte olan BEKUDER Başkanı Hüseyin Arıburnu ve dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Organizasyonda emeği geçen Yıldırım İlçe Başkanımız Şener Temur ve yönetimini de ayrıca tebrik ediyorum. Kadir Gece’nizi ve şimdiden bayramınızı kutluyorum, en güzel bayramlar bizlerle olsun.” açıklamasında bulundu. Programın ardından BEKUDER Başkanı Hüseyin Arıburnu, DEVA Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Sedat Kızılcıklı’ya plaket takdim ederek dernek üyeleri adına teşekkürlerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.